Kullanım Şartları

ferhengio.com web sitesine erişerek ve onu kullanarak, aşağıdaki koşulları ve şartları kabul etmiş sayılırsınız


Bu web sitesinin ve ferhengio.com alanındaki diğer tüm web sitelerinin (Android, BlackBerry, iPad, iPhone, Windows 8 ve Windows Phone) tüm mobil uygulamalarla birlikte kullanımı burada açıklanan şartlara ve koşullara tabidir. Kullanıcı bu web sitesini ziyaret ettiğinde, kullanıcı ve Ferhengio arasında bağlayıcı bir sözleşme oluşturan bu kayıt ve koşullara bağlı kalmayı kabul eder.

Bu web sitesinin her sayfasının ve sayfa gruplarının içeriği, içeriğin düzeni ve seçimi, aksi belirtilmedikçe, tümüyle Ferhengio’ya aittir. Her hakkı saklıdır.
Kişisel kullanım için bilgisayarınızda Ferhengio web sitesinden alıntılar saklayabilir ve bunların kopyalarını yazdırabilirsiniz. Bu sitenin, Ferhengio’nun yazılı izni olmaksızın, tamamen veya kısmen, herhangi başka bir biçimde kullanılması, çoğaltılması, çevrilmesi, uyarlanması, düzenlenmesi, değiştirilmesi, dağıtılması ve saklanması yasaktır. Ferhengio, sitemize erişmenize aracı olan web siteler ve sitemizdeki linklerden ulaşabileceğiniz web sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Ferhengio, başka bir web sitesinde kullanılan içerik ile ilgili olarak hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Yasal Sorumluluk

Web sitemizde doğru ve eksiksiz bilgi sağlamak için her türlü çaba gösterilmiştir. Bununla birlikte, genellikle kısa zaman süreleri içinde yüklenen binlerce doküman göz önünde bulundurulduğunda, hiçbir hata olmayacağını garanti etmek mümkün değildir. Ferhengio bu web sitesinin bütünlüğü, yeterliliği veya içeriğinin doğruluğu hakkında hiçbir iddiada bulunmaz, taahhüt veya garanti vermez ve bu web sitesinin içeriğindeki herhangi bir hata veya eksiklik için mesuliyet kabul etmez.

Bu web sitesinin içeriği ve bu web sitesindeki linklerden erişilen diğer web siteleri ile ilgili olarak, Ferhengio veya bağlı kuruluşları, çalışanları ve anlaşmalı kurumları, üçüncü şahıs haklarının ihlal edilmemesi, unvan ve ticarete uygunluk ve belirli bir amaca uygunluk gibi herhangi bir garantiyi ifade veya ima edemezler, resmen açıklayamazlar. Burada açıklanan herhangi bir bilgi, ürün veya işlemin, doğruluğu, bütünlüğü ve kullanışlılığından, kayıp veya hasarlardan, bilgisayar virüsü taşımadığından, bu bilgi, ürün veya işlemin kullanımıyla kişisel hakların ihlal edilmediğinden, doğrudan veya dolaylı olarak, ne Ferhengio ne de bağlı kuruluşları herhangi bir yasal sorumluluk kabul etmez. Bu bildirimin herhangi bir hükmü yasadışı, geçersiz veya uygulanamaz olursa, söz konusu hüküm ayrı olarak kabul edilir ve kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemez.